Собственное производство с 2009 года

Blizgios Įtempiamos lubos jūsų ofise

Ypatingai išskirtinės ir įvairiapusės pagal spalvą yra blizgios lubos. Jų spalvų paletė gali būti sudaryta iš pačių įvairiausių variantų, pradedant nuo klasikinės baltos spalvos ir baigiant įvairiais juodos spalvos atspalviais. Blizgios pakabinamos lubos vizualiai padidina erdvę, padidina patalpos tūrį bei lubų aukštį, nes sukuriant veidrodinio paviršiaus efektą, jos savo paviršiuje atkuria viso ploto atvaizdą. Kuo tamsesnė yra įrengiamų lubų spalva, tuo didesnė jų atspindžio savybė. Tamsios lubos suteikia vizualų antrų lubų efektą, o šviesesnės spalvos suteikia patalpai daugiau jaukumo.

Blizgias pakabinamas lubas įrengti galima visose patalpose. Šviesios spalvos labai gerai tinka nedidelio ploto patalpoms: vonios kambariams, tualetams, miegamiesiems. Tamsios lubos organiškai labiau tinka dideliuose poilsio kambariuose, yra aktualios viešosiose erdvėse, parduotuvėse, bankuose, naktiniuose klubuose.

Tokios lubos idealiai tinka patalpoje su padidintu drėgnumu, o didelė spalvų įvairovė leidžia lubas sėkmingai priderinti prie plytelių. Be to, tokios lubos nebijo kondensato, o tai reiškia, kad nebus pelėsio ir grybelių.

Veidrodinės pakabinamos lubos leidžia atlikti įvairius eksperimentus su apšvietimu. Priklausomai nuo to, kokias funkcijas atlieka patalpa, o taip pat nuo pasirinkto dizaino, galima taikyti ryškią, nukreiptą šviesą bei švelnią, išsklaidytą šviesą. Labai populiarios blizgios lubos su įrengtu šviesos diodų apšvietimu, kurių pagalba galima sukurti žvaigždėto dangaus efektą arba bet kokį kitą sugalvotą vaizdą. Naudojant išskirtinius Svarovskio kristalus, luboms bus suteiktas neįprastas išskirtinumas ir žavingumas. Kristalai ryškiai apibrėžia piešinį ir padaro lubas originaliomis bei nepakartojamomis.

Blizgios, veidrodinės lubos gali neatpažįstamai pakeisti bet kurią patalpą, ar tai būtų ofisas, kambarys bute ar išskirtinio viešbučio holas. Neprarandant nei milimetro naudingo ploto, galima pasiekti pritrenkiančių rezultatų, įgyvendinti bet kokią dizaino idėją, paslėpti visus trūkumus ir komunikacijas, pakeisti arba padalinti patalpą į segmentus, suteikti jai papildomo žavesio, stiliaus ir savotiškumo.
Jei jus sudomino mūsų pasiūlymas, pakanka paskambinti mums ir mūsų vadybininkai organizuos jums nemokamą specialistų su visais pavyzdžiais ir katalogais, kurie padės jums išsirinkti, atvykimą.

 

Яндекс.Метрика