Собственное производство с 2009 года

Įtempiamos lubos jūsų naujame kotedže

Jei pas jus atsirado galimybė papuošti savo gyvenamą vietą pakabinamų lubų pagalba, ryžkitės. Pas jus yra galimybė padaryti teisingą pasirinkimą. Platus pakabinamų lubų pasirinkimas iš bet kokios faktūros PVC plėvelės ir įvairių spalvų gamos, suteiks galimybę papuošti bet kokio stiliaus interjerą, kuris taps išskirtiniu ir nepakartojamu.

Pakabinamos lubos visais laikais buvo laikomos prabangos ir turto požymiu. Jas naudoti pradėjo dar Senovės Graikijoje, vėliau – Romos Imperijoje. Tai buvo lubos, padengtos baltos spalvos šilku, kartais papuoštos ornamentais.

Šiandien, pakabinamos lubos kotedžuose yra labai populiarios. Lubų montavimą galima atlikti keliais būdais, naudojant įvairias medžiagas. Šiuolaikinių technologijų dėka, pakabinamos lubos leidžia įgyvendinti įvairias dizaino idėjas. Jos gali būti lakinės, iš audinio, įvairių faktūrų ir sudėtingumo. Taip pat, lubų struktūra leidžia įrengti šviestuvus arba meninį apšvietimą. Įvairūs technikos variantai leidžia įgyvendinti įvairias kombinacijas.

Nuosavų kotedžų savininkai turi galimybę papildyti savo interjerą pakabinamomis lubomis. Jos suteikia individualumo bei jaukią aplinką darbui ir poilsiui.

Pakabinamos lubos kotedže – pats optimaliausias ir geriausias užmiesčio namo lubų apdailos pasirinkimas. Jos pasižymi ilgaamžiškumu, praktiškumu, atsparios gaisrui, o taip pat, yra gaminamos iš švarių ekologinių medžiagų. Jei vertinate tai, kas yra gražu ir kokybiška, tuomet pakabinamos lubos kotedžui bus teisingas pasirinkimas.

Jei jus sudomino mūsų pasiūlymas, pakanka paskambinti mums ir mūsų vadybininkai organizuos jums nemokamą specialistų su visais pavyzdžiais ir katalogais, kurie padės jums išsirinkti, atvykimą.

 

Яндекс.Метрика