Собственное производство с 2009 года

Klausimai ir atsakymai

Tankiai užduodami klausimai apie įtempiamas lubas.

Kiek tarnauja įtempiamos lubos?
Jų tarnavimo terminas beveik neribotas laike. Mes siūlome 10 metų garantiją audiniui ir bagetui. Teisingai eksploatuojant įtempiamas lubas, jos tarnaus Jums daug ilgiau.

Kiek laiko truks įrengimas?
Įprastai įtempiamų lubų montavimas nedidelėje patalpoje užima ne daugiau nei 3 – 4 valandas, priklausomai nuo lubų sudėtingumo, sienų būklės.

Kada geriausia pradėti darbus – iki patalpų remonto ar po?
Lubas galima įrengti kaip remonto metu, taip ir po jo. Būtina tik, kad sienos būtų po remonto arba, blogiausiu atveju, išlygintos.

Įtempiamų lubų atsparumas drėgmei?
Būna, kad neseniai atliktas lubų remontas, o sniego baltumo lubose atsiranda purvinos dėmės, jeigu viršuje gyvenančio kaimyno šildymo prietaisai prakiuro.
Nieko baisaus. Drėgmė arba net rimti vandens srautai nesukelia problemų įtempiamoms luboms. Tempiamos lubų savybės puikiai apsaugo viską kas randasi žemiau, išsitempdamos ir kaupdamos vandenį kaip pripučiamame baseine.
Tekantis iš viršaus vanduo kaupiasi lubose. Įtempiamos lubos gali lengvai susidoroti su apkrova daugiau nei 100 kg/m2 ir jei lubų savininkui nepavyksta savarankiškai išpilti vandenį per šviestuvo skylę, tai mūsų specialistai greitai išspręs problemą ir atstatys lubas.

Kokie šviestuvai montuojami įtempiamose lubose?
Galioja apribojimai įmontuotiems į audinio plokštumą šviestuvams:
paprastos kaitinamos ir fluorescencinės lempos (200 W) ne daugiau 60 V, halogeninės (12 W) ne daugiau 35 V. Priešingu atveju, išsiskirianti šiluma padidins PVC plastiškumą ir plėvelės išsitempimą.

Kaip rūpintis įtempiamomis lubomis?
Įtempiamos lubos nereikalauja ypatingų rūpesčių. Paprastai pakanka nuvalyti lubas su drėgnu skudurėliu, naudojant bet kokius neagresyvius ploviklius, ir sausai nušluostyti.

Ar visose patalpose gali būti įrengtos įtempiamos lubos?
Įtempiamas lubas rekomenduojama įrengti bet kokiose gyvenamosiose ar biuro patalpose, jos ekologiškos ir atitinka europines normas. Tačiau draudžiama jas įrengti aukštos temperatūros patalpose, taipogi nešildomose patalpose, kur temperatūra žemiau nulio.

Ar lubos bus žemesnės, įrengus įtempiamas lubas?
Montuojant pakabinamas lubas, tvirtinami bagetai. Jų plotis 3,5 cm. Faktiškai lubos sumažina patalpų aukštį ne daugiau nei 3 – 4 cm ir tik įmontuotų šviestuvų aukštis (jei tokie yra) gali sumažinti truputį daugiau nei 10 – 12 cm.

Ar būna kelių lygių įtempiamos lubos?
Įtempiamų lubų plastika labai universali, leidžianti praktiškai įrengti bet kokios sugalvotos konfigūracijos lubas, pavyzdžiui kelių lygių perlenkimai. Sukuriamos įvairios įtempiamų lubų kombinacijos su gipsokartoninėmis lubomis, kurios atrodo daug įdomiau nei įprastos vieno lygio lubos.

Kokioje remonto stadijoje galima įrengti lubas?
Lubas galima įrengti kaip remonto metu, taip ir po jo. Būtina tik, kad sienos būtų po remonto arba, blogiausiu atveju, išlygintos.

Kalbama, kad įtempiamos lubos nepralaidžios orui?
Padengtas laku parketas visiškai nepralaidus orui, taip kaip ir sunkūs flizelino tapetai arba dažytas gipso kartonas, nebrangus ir praktiškas plastikas — „sieninės panelės“. Šiuolaikinės medžiagos sintetikos pagrindu gaminamos laikantis GOSTo reikalavimų ir europinių ekologinių normų, todėl nereikia nerimauti dėl įtempiamų lubų „kvėpavimo“ savybių.

Ar yra matoma suvirinimo siūlė?
Suvirinimas atliekamas aukšto dažnio srovės įrenginiais, kas užtikrina sandarumą ir įtempiamų lubų audinio ilgaamžiškumą. Suvirinimo siūlė yra 1 mm pločio ir praktiškai nematoma.

Ar įmanoma sugadinti įtempiamas lubas?
Įtempiamos lubos nebijo šūvių iš žaislinių šautuvų, šampano kamščių ir pan.Tačiau jie bijo dūrių aštriais daiktais.

Яндекс.Метрика